Príbeh menom Rosenbull

Krok A

Schôdzka, ktorá všetko odštartovala. No, schôdzka, na jednom vinobraní slovo dalo slovo. Martin sa stretol s prevádzkárom bývalej malej výrobne ponožiek pánom Pavlom. Ťah na bránku, cash, poctivá práca a 30 rokov praxe vraj musia fungovať. Keby ale len vedeli, co všetko ich čaká…

Krok B

Schôdzka, ktorá všetko málom potopila. Zaznelo totiž: „tieto farby nie sú a tie motívy…to nikto nekúpi“. Na stôl prišli argumenty: NAJLEPŠÍ MATERIÁL NA SVETE a NAJLEPŠIE VZORY. Pavol o tom vedel svoje. Vzorkovanie ponožiek chce kumšt. Ste obmedzený snáď všetkým, ako normálny kreslič. Kam aká ihla, kde čo bude vyplnené. Hodiny a hodiny príprav nabrali na sile, peniazoch a objavovali se prvé pochybnosti, keď tu zrazu…

Krok C

Prvé ponožky na stole. Túto poradu si snáď každý z nás pamätá. Stroje, ktoré predtým šili obyčajné šedé a zelené ponožky zrazu predviedli svoje možnosti. Farby, vzory – to všetko svietilo. Bola to tá správna eufória pred ďalším tažkým krokom. Ale čo ďalej?

ilustrace_bile_pozadi

Založíme firmu

Do tejto doby to bola zábava. Vedeli sme šiť, vedeli sme predávať vo svojom okolí. Kamaráti, manželky, deti a svokry, všade sme slávili úspech. Testovali sme ako sa patrí na sebe. V tej dobe, ale bolo 21.storočie, doba internetu. Voľba bola jasná, musíme mať svoj e-shop. Musíme mať svoju značku, musíme mať svoju firmu. Vznikol Rosenbull s.r.o. a vznikol rosenbull.cz.

První lajky

Vstúpili sme do sveta internetu. Pamätáte si našu vetu „Baťa je náš vzor“? Tak tá je z tejto doby. Internet nás pohltil a my sme sa museli naučiť, ako vysvetliť úplne cudzím ľuďom, aby si kúpili ponožky od nás. Hľadať tie správne slová musel v mladej firme každý. Ale to by sme neboli my, aby sme na to nešli trochu od lesa. Povedali sme si, že chceme šiť ponožky pre ľudí. Tak prečo ich skladovať? Povedali sme si, že sa nebudeme báť, tak prečo nie Free-natur? A tak to išlo ďalej a ďalej až vznikla prvá kolekcia ALL IN zložená vtedy ešte z piatich párov. Kvalita, cena a design sa vyplatili. Váš záujem nás očaroval.

allin1
free natur pribeh II

Profesionalita

Zrazu sme nevedeli, čo skôr. Co s tými balíčkami, dochádzajú nám krabičky, kde kúpiť obálky a ty si ešte nebol na pošte? To sa točilo každému z nás stále hlavou, zákazníci volali. Museli sme s tým niečo robiť. Přišli ďalšie investície, nový e-shop, nový odosielateľský systém, registrácia k EET a ďalší zamestnanci. Rosenbull pomaly rastie. Odrazu sme si uvedomili, že podnikáme, že sme v biznise. „Slovo a slovo“ sa stalo realitou za cenu neskutočnej driny s krásnym výsledkom.

Celý tím Rosenbull ďakuje všetkým svojim zákazníkom a podporovateľom, ktorí sú s nami spokojní a veria v našu českú firmu. Zakladáme si na kvalite našich produktov a spokojnosti každého zákazníka.

Malý detail pre veľký rozdiel – to sú naše české ponožky.