Informace pro zákazníky

needle-2

Kvalita

100% kvalita
100% garancia
100% spokojnosť

 

Ako výrobcovia vieme, z čoho sú naše ponožky upletené. Každá ponožka je pre nás dôležitá, ako každý zákazník, preto vždy starostlivo dohliadame na celý proces ponožkovej výroby.

Pavol, šéf našej výroby, je so svojimi 30 rokmi praxe plný cenných skúseností a je v tíme Rosenbull uznávaným odborníkom. Plynulý chod všetkých 168 ihiel na každom stroji, vzorovanie, naviazanie správnych farieb a dodržanie technológie zošitia špičky, to chce jednoducho profíka a my ho máme.

Sme vďační za našich dodávateľov, ktorí vedia, že se uspokojíme len s tým nejlepším. Dostávame preto výberové materiály priamo zo zdrojov v Indii, USA a Brazílie. Naša bavlna je vždy na 100% úrovni.

Nepoužívame lacné recykláty ani iné nefér metódy. Spokojnosť našich zákazníkov a ohlasy na našich sociálnych sieťach nám prinášajú nielen potešenie z dobre odvedenej práce, ale aj vietor do plachiet k šitiu nových a nových modelov.

 

credit-card-1

Platba

Platba kartou
Online platba prevodom
Bankový prevod

 

Pre všetky platby používame zabezpečenú platobnú bránu GoPay, vďaka ktorej garantujeme bezpečné prevedenie všetkých transakcií. Poďme ale trošku viac do detailu.

Všetka komunikácia a prenášané informácie pri využívaní Inline platobnej brány sú zabezpečené a šifrováné medzi prehliadačom platiaceho klienta a platobným systémom GoPay rovnako ako je to pri využití Redirect platobnej brány. Komunikácia je šifrovaná pomocou 128-bit TLS. Platobná brána GoPay podlieha licencii ČNB.

Náš bankový účet je vedený v Českej spořitelni a.s. Máme vyvinutý komunikačný systém, ktorý po prevedení platby spáruje Vašu objednávku v našom správcovskom systéme objednávok.

Minimalizovali sme tak možnosť preklepov, ľudského faktoru a iných možných problémov. O uskutočnení platby budete informovaný emailem.

 

 

delivery-truck-1

Doprava

Pomocí kurýra GLS

 

 

Doprava pomocou kuriérnej služby GLS je založená na rýchlom a čo možno najefektívnejšom doručení. Kuriér je s Vami v kontakte a Vy tak máte predstavu, kde je a kedy Vás navštívi.

Aplikácia GLS Kuriér Vám umožní napr. zmeniť adresu alebo dátum doručenia, vo väčších mestách si zvoliť dobu doručenia ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), pridať záložnú adresu (tam sa kuriér vydá, keď vás nezastihne na tej pôvodnej), zvoliť si osobný odber vo výdajnom mieste Pickup alebo poslať kuriérovi správu.

FAQ

Zloženie ponožiek je vždy uvedené pod každým produktom zvlášť. Najčastejšie je použitá 80% bavlna, 15% polyamid, 5% elastan.

100% bavlnené ponožky zatiaľ neponúkame.

V našej ponuke nájdete veľkosti od 35 do 50.

Všetky naše ponožky sú tzv. unisex. Iba rada BIZNIS je určená pánskym záujemcom.

Vo väčšine prípadov je preklep v zadanej emailovej adrese. Pokiaľ potvrdenie aj napriek tomu nepríde, kontaktujte nás prosím, problém spoločne odstránime.

O prevedení platby budete informovaný pomocou sms ihneď po dokončení platby.

Po pripísaní platby do nášho systému odosielame pomocou kuriéra do druhého pracovného dňa.

Svoju objednávku môžete pohodlne sledovať v internetovej aplikácii, na ktorú Vám budú zaslané prístupy. Keď Vás kuriér nezastihne, pokúsi sa o to následujúci pracovný deň. O doručení Vás budú informovať SMSkou alebo e-mailom. Môžete si zmeniť adresu alebo dátum doručenia, vo väčších mestách si zvoliť dobu doručenia ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), pridať záložnú adresu (tam sa kuriér vydá, keď vás nezastihne na tej pôvodnej).

Faktúra je zasielaná automaticky na Vami uvedený email po pripísaní platby na náš účet.

Áno, našim zákazníkom v rámci našich akcií ponúkame vybrané kolekcie a sety za zvýhodnenú cenu.